ففتا

نقشه نیکلسون: شهرجلال آباد پایتخت داعش درنظر گرفته شده!

 

 

نقشه نیکلسون: شهرجلال آباد پایتخت داعش درنظر گرفته شده!

به گزارش ReliefWeb جنرال جان نیکلسون، فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان، به صدای امریکا گفته است که گروه داعش برنامه ریخته است تا«خلافت» خود را در افغانستان تاسیس کند.  او اخیران گفت که داعش اعلام کرده اند که هرگاه به تسخیر ننگرهار مظفر شوند شهر جلال آباد به حیث پایتخت خلافت در نظر گرفته خواهد شد.
ازین نوع اخبار هیچ کسی آگاهی ندارد به غیر از جنرال نیکلسون که درصورت نیاز هراز چندگاه این مساله را رسمی و به نماینده گی از داعش موهوم به رسانه ها ابلاغ می کند. جنرال نیکلسون، درنقش سخنگوی نیابتی داعش، خود قیچی می زند، خود می دوزد وخود نمایش می دهد.

کسی نیست از وی پرسان کند که بنده خدا لااقل کمی به داعش آزادی بدهید تا پروگرام جنگ را خود شان اعلام کنند. شما بهتر است در باره نتایج «مادربم ها» که مثل بم در رسانه های کفید، کمی وضاحت بدهید!

Short URL: http://www.turklar.com/?p=17068

Posted by on آذر ۷ ۱۳۹۶. Filed under اخبار, تازه ها. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2017 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت