ففتا

گزارش جلسه نوبتی ففتا

گزارش جلسه نوبتی هیات رهبری ففتا
مورخ ۱۱-۰۲-۲۰۱۸
جلسه هیات رهبری ففتا تحت ریاست محترم انجنیر حفیظ الله حازم رییس عمومی ففتا و هیات رهبری آن دیروز تاریخ ۱۱ فبروری تدویر یافته و روی مسایل تشکیلاتی ففتا, معرفی و شرکت ۳ عضو جدید هیات رهبری در جلسه, تقسیم وظایف و مسولیت های هیات رهبری صحبت صورت گرفت.
بعد از استماع گزارش هیات رهبری محترم انجنیر صاحب آصف براتی گزارش مالی ففتا را تهیه و به جلسه قراعت نمودند که بعد از ارایه نظرات تکمیلی دوستان به تصویب رسید که در آینده نزدیک به نشر میرسد.
همچنان در جلسه غرض کار و فعالیت های بیشتر در بین جوانان و علاقمندان ففتا به محترمان انجنیرصاحب یوسف معاون اول ففتا و خانم زیب النسا خیری عضو هیات رهبری ففتا وظیفه سپرده شد تا فعالیت های شانرا وسعت داده و در ایجاد مراکز ففتا در مرکز و ولایات افغانستان اقدامات لازم را نمایند.
در جلسه محترم بهادر عطایی منحیث مسوول ففتا در کشور تورکیه برگزیده شدند که هسته های ففتا را در بعضی شهر های ترکیه پایه گزاری کنند.
همچنان محترم غلام نبی حیدری عضو هیات رهبری مسولیت کمیته فرهنگی ففتا را عهده دار شدند.
جلسه با حضور فعالانه و روحیه کاری و همکاری در وقت معینه به کار خود اختتام بخشید.
هیات رهبری فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان
شعبه نشرات

Short URL: https://www.turklar.com/?p=17464

Posted by on بهمن ۲۴ ۱۳۹۶. Filed under اخبار ففتا, تازه ها. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

۱ Comment for “گزارش جلسه نوبتی ففتا”

  1. حبیب قویاش

    درود ها! ما- حرف و سخن های زیاد گفتیم واما؛ در تحقق گفتار و سخنان خویش نتنها عمل بل عاجز ماندیم!عدم ابتکار و عمل که نیازمند روزگار وشرایط باشد؛ از درون ما تهیی است و آنچه که برخلاف آرزو و رسالت و مسولیت تاریخی است ؛ خواسته ونا خواسته چاشنی در عمل است!جبر تاریخ خود کار است و طبعی واما ؛ در پای چنین یک جبر تاریخ نشستن آنهم از سوی چیز فهمان جنایت است.عدول و انحراف از اصول و برنامه ای درازمدت در قالبش هر کی قرار دارد؛ متهم به خیانت است و؛ تقسیم وترکه آرمان واحد تاریخی و فرهنگی در چنان یک شرایط بس دردناک و خونین در سرنوشت ملیت های تورک و سا یر ملیت های در بند دروطن جنایت است!روشنفکر چون برگ گل بهاری است واغلب از
    ؛ زوزه های باد بیابانی متلاشی میشود و اما ؛ کدامین روشنفکر؟آنانیکه قمچین درناک تاریخ را نچشیده ونخوانده است و گمان من ؛ حتا شیرمادر که نوشیده ؛ اگنده از درد ورنج از یک سو ناشی از عملکرد فاشیزم و از سوی دیگر، عدم آگاه ای از چند وچون روزگار حال!چرا؟

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2019 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت