ففتا

ملاقات رئیس عمومی ففتا با منسوبین انستیتوت جوشن

بتاریخ۱۲ اپریل ۲۰۱۸ محترم انجنیر حفیظ ا له حازم رییس عمومی فدراسیون فرهنگی ترکان افغانستان (ففتا) بنا به دعوت موسسه تحصیلی جوشن در شهر شبرغان مرکز ولایت جوزجان به مرکزاین کانون تحصیلی تشریف برده و با رییس, استادان, مسولین و یک عده محصلین این نهاد تحصیلی صحبت و تبادل افکار صورت گرفت.

در آغاذ نشست مسولین این نهاد تحصیلی در مورد شیوه کار , تحصیل و چگونگی تدریس و مواد درسی این کانون به محترم انجنیر حفیظ ا له حازم معلومات همه جانبه ارایه نمودند.

بعدآ محترم حازم هم در مورد کار و فعالیت ففتا , کار کرد های آن و عرصه های مختلف , چگونگی این نهاد فرهنگی و مسایل مربوطه به حاضرین معلومات همه جانبه ارایه نمودند. که مورد علاقمندی مسولین جوشن قرار گرفت و سوالاتی که ایشان درین زمینه داشتند از جانب محترم حازم روشنی انداخته شد.

هر دو طرف یعنی فدراسیون فرهنگی ترکان افغانستان (ففتا) از یک طرف و موسسه تحصیلی جوشن از جانب دیگر تاکید نمودند که با هم همکاری مداوم و تناتنگ در عرصه های علمی و فرهنگی داشته باشند.

در اخیر نشست محترم انجنیر حفیظ ا له حازم از ساحه تحصیلی , صنوف درسی و ملحقات این نهاد فرهنگی بازدید بعمل آوردند.

Short URL: https://www.turklar.com/?p=17778

Posted by on فروردین ۲۷ ۱۳۹۷. Filed under اخبار, تازه ها. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2019 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت