ففتا

جلد اول و دوم ( مشعل داران معارف فاریاب )

پیام به معارف دوستان محترم :


به فضل و مرحمت پروردگارلوح و قلم ، توفیق یافتم تا به تعقیب جلد اول و دوم ( مشعل داران معارف فاریاب ) که در زمان مأموریتم بحیث ریس معارف ، چاپ و به دسترس معارف دوستان معزز قرار داده بودم ، اینک جلد سوم آن را که نتیجهٔ تلاش های ۱۸ ماه گذشته است ، ترتیب ، تدوین ،چاپ و به دسترس معارف دوستان معزز قرار دهم .
در این مجموعه ضمن زنده گی نامهٔ استادان متقاعد متوفی و در قید حیات ، مقدمه ، پیشگفتار ، وضعیت فعلی و تشکیلاتی معارف فاریاب ، جدول اهدای رایگان زمین به خاطر اعمار مکاتب از طرف مردم معارف دوست و متدین این ولا نیز درج گردیده و انشاالله به روز شنبه ۱۴ میزان به مناسبت روز بین المللی معلم به شکل رایگان به عنوان برگ سبز از طریق ادارات مکاتبی که در آن احتفال برگذار میگردد توزیع خواهد شد.
هدف از تألیف و چاپ این کتاب جز رضای پروردگار منان ( ج ) و خوشنودی ارواح اساتید بزرگوار ی که امروز در بین ما نیستند ، چیزی دیگری نیست . حفظ یاد و خاطرات و کارنامه های معلمین معزز فاریاب ، تشویق معلمین بر حال و نسل جدید در مسلک مقدس معلمی ، هدف دیگر چاپ این مجموعه است . امید بر آنست تا با چاپ متواتر آن بخشی از تاریخچهٔ معارف فاریاب تکمیل گردد که نویسنده گان و قلم بدستان معارف آن را تداوم خواهند بخشید .‌ چاپ شهرت اهدا کننده گان زمین در راستای حمایت بیشتر مردم از معارف تأثیرات خود را قبلا به جا گذاشته بعد از این نیز با تشویق آنها اثر خوبی به جا خواهد ماند .
این کتاب که در ۳۱۵ صفحه تنظیم گردیده به تیراژ یکهزار جلد چاپ خواهد شد که هزینهٔ چاپ آنر جوان با احساس ولایت فاریاب محترم حشمت الله ارمان پرداخته است که جا دارد از جانب خود و به نماینده گی از ریاست معارف فاریاب از این اقدام معارف دوستانهٔ شان اظهار تشکری نمایم . در جریان چاپ ، هزینهٔ چاپ یکصد جلد دیگر از جانب دفتر محترم حمایهٔ اطفال پرداخته شده و تیراژ آن را به یکهزار و یکصد جلد افزایش داد که از ادارهٔ محترم شان نیز اظهار شکران مینمایم . اسمای استادان در این مجموعه با در نظر داشت حروف ( الفبا) تنظیم شده که انشاالله خواننده گان محترم دچار سؤ تفاهم نخواهند شد .
در چاپ این مجموعه احتمال اشتباهات تایپی و کمپیوتری دور از امکان نیست ، امید بر آنست تا خواننده گان محترم با بزرگواری شان معذرت مارا پذیرفته و با نظریات سالم و سازندهٔ شان مارا یاری خواهند رسانید .

Short URL: https://www.turklar.com/?p=18241

Posted by on مهر ۱۰ ۱۳۹۷. Filed under اطلاعیه و پیامها, تازه ها. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2019 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت