ففتا

مقدم سال نو ترسایی را گرامی میخواهم

نوشته یی از: حفیظ حازم

مقدم سال نو ترسایی را گرامی میخواهم

دوست خوبم,

ظهور سال نو پایان و دفن کردن سال پار نیست, بل این اعداد اند که تعویض میشوند و ما پشتاره داشته هایمان از سال پار را با خود حمل میکنیم که یاد ها و خاطره ها متاع درونی آن است, چه خوب که خوبترین های این متاع را در سال نو خوب پاسبان باشیم.
بگزار با تعویض سال اتفاقی رخ بدهد, اتفاق غیر منتظره, زیبا و مهر انگیز یک اتفاق خوب تا پریشانی ها از بام حیات شما رخت بسته باشد و شما را کسی قضاوت نکند که بار گناهانش بیشتر از شما باشد.
بگزار درین سال فرق ها جایش را به شناخت ها تحویل بدهد و قدر ها و فرصت ها را غنیمت بشماریم. بگزار درین سال بهم معرفت خرچ کنیم و هدایای ما بهم خوبی باشد و از توشه های صمیمیت به درستی پاسبانی کنیم.
بگزار بخواهم آنچه در پار نداشتید امثالش دریابید و افکار و اندیشه های جوان تان بلاغت را تمرین کند. چنانچه سالها و تقویم ها با اعداد تعویض میشوند, میخواهم بشما آرزو کنم که جای همه نبود ها را بود ها, جای فراق و غربت ها را باهمی و وصلت ها, جای اظطراب و بیقراری ها را آرامش و قناعت پر کند.
میخواهم بخواهم که چراغ سعادت شما در تمامین فصل های سال نو روشن بسوزد و برایتان نور ارزانی کند تا شما از روشنایی آن اذدحام کوچه سعادت و شکوه را تماشاگر باشید.
بگزار بخواهم که از نزدیک شدن و نزدیک بودن ها نحراسیم و فاصله بین ما حقیقت باشد و اعتماد و باور در میانه راه ما.
من میخواهم برای شما همانی باشم که بودم و تلاش بکنم بیشتر درک تان بکنم, شما را بفهمم و شما را بیشتر دوست داشته باشم. و برایتان وعده بسپارم هر چه مهربانی و خوبی گیرم شد آنرا با شما قسمت کنم.
با درود و مهر
حازم


Short URL: https://www.turklar.com/?p=19864

Posted by on دسامبر 26 2019. Filed under تازه ها, مطالب برگزیده. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2020 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت