ففتا

بهار بهانه بود

کوتاهه یی از : حفیظ حازم

بهار بهانه بود

با این کوتاهه از تمام دوستان و عزیزانی که فراوان لطف ها روا داشتند، با پیام ها، تیلفون ها و تماس های گرم و دوستانه شان آمدن بهار و تعویض سال را برایم تبریک گفته و نیت های خوب و صمیمانه، فراوان برایم تمنا داشته اند و این در حقیقت تجدید پیمان دوستی و باهم بودن ها و در کنار هم ماندن ها بود که بی آلایش و صادقانه میخواهم اظهار سپاس و قدر دانی بکنم.
میخواهم بشما دوست عزیزم تمنا های نیک و آرزو های صمیمانه داشته باشم.
بهار پیش از اینکه حادثه یی در طبیعت باشد، اتفاقی است در قلب و روان آدمها و پیش از آنکه طبیعت آمدن بهار را محسوس باشد، روح انسان ها از آن وقوف می یابد.
خرده نگیرید اگر بهار وسوسه تان میکند، معجزه بهار جز زایش دوباره زمین نیست.
اگر زمین آدمی خشک و سخت باشد، هیچ بارانی خیسش نمی کند و هیچ سبزه یی طراوتش نمیدهد و روحش پاییزی و زخم خورده میماند.
روزگار همیشه بر یک قرار نیست و بر یک قرار هم ماندنی نیست، لیک این روزگار من و شماست که در یک قرار است و در یک دایره میچرخد و قرارش آزرده گی ها و فصل نا تمامی هاست.
میخواهم برای شما بهترین شروع تصمیم ها را آرزو بکنم، بگذار اگر هم دیر تر باشد،بعد این بهار ناملایم، تموز گرم و تابستان آفتابی تن خسته و آزرده از جنگ نا مروتی ما را در آغوش بکشد و اگر برای لحظه یی هم شده تن سرد و روح زخم خورده من و شما که آسیب های فراوان نامرادی و بی عاطفگی چشیده ایم، را داغ کند.
با درود و حرمت بشما


Short URL: https://www.turklar.com/?p=20742

Posted by on مارس 27 2021. Filed under اطلاعیه و پیامها, تازه ها. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Search Archive

Search by Date
Search by Category
Search with Google

Photo Gallery

© 2021 ففتا. تمام حقوق محفوظ و متعلق به ففتا است. ورود - میزبانی وب آی پی پلنز

مقالات منتشره در سايت ففتا بيانگر نظريات نويسندگان آن است و فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان مسئوليت آنرا ندارد. ازطرف اداره سايت